Outsourcing BHP

Outsourcing BHP

Outsorcing BHP usług dla współczesnej firmy, zwłaszcza dla jednoosobowej działalności gospodarczej bądź firmy kilkuosobowej, to szereg zalet. O ile duże korporacje i zakłady przemysłowe często zatrudniają własną kadrę BHP, o tyle małe firmy mogą wygodnie korzystać tylko z tych usług, których właśnie potrzebują. Elastyczność oznacza oszczędność czasu i jakość przy minimalizacji kosztów.

Organizacja szkoleń BHP dla pracowników

Potrzeba organizacji szkoleń BHP wstępnych i okresowych pojawiają się przy rekrutacji nowego pracownika i w ramach obowiązkowych ustawowych szkoleń. Profesjonalna firma doskonale zna regulacje prawne i dostosowuje program szkolenia tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty nawet na krótkim szkoleniu. Pomożemy Państwu w każdym obszarze związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Obsługa stała firm w zakresie BHP

W tym obszarze również rekomendujemy usługi zewnętrznej firmy. BHP Proper z siedzibą w Krakowie pomaga w organizacji planu kursów, czuwając nad terminami szkoleń wymaganych przez prawo i przypominając o nim osobom zarządzającym po stronie Klienta. Pozostajemy przez cały czas do dyspozycji naszych Klientów, dając im komfort i możliwość uzyskania wsparcia i porady BHP w każdym momencie prowadzenia działalności.

Doradztwo i wsparcie doraźne w razie wypadku lub innych okoliczności

Jesteśmy do Państwa usług w każdych okolicznościach. W przypadku wystąpienia wypadku przy pracy czy po prostu chęci podniesienia kwalifikacji pracowników w zakresie szkolenia z pierwszej pomocy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zachęcamy do kontaktu z nami.

testtttt 111