Obsługa BHP firm

Nadzór i doradztwo BHP - kompleksowa obsługa firm w Krakowie

Nasza firma zapewnia również szereg usług związanych z nadzorem nad wykonywaniem procedur BHP. Oferta BHP-Proper jest kompleksowa i sprawia, że pracodawca może mieć pewność co do tego, że jego firma spełnia wszelkie standardy BHP. Wśród proponowanych przez nas usług jest profesjonalne doradztwo BHP, oparte na aktualnie obowiązujących przepisach polskiego prawa oraz doświadczeniu pracujących u nas specjalistów w tej dziedzinie. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić każdemu zgłaszającemu się do nas przedsiębiorstwu znaczną poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Swoje usługi dopasowujemy do specyfiki danej branży oraz potrzeb klientów.

Co jeszcze oferujemy?

Ze względu na duże korzyści z powierzenia kwestii nadzoru nad BHP zewnętrznej firmie, coraz więcej podmiotów decyduje się na współpracę na zasadzie outsourcingu. Dzięki oddaniu tego zagadnienia w ręce fachowców otrzymują odpowiednią dla ich potrzeb pomoc oraz wymierne korzyści. Zachęcamy więc do nawiązywania współpracy z BHP-Proper! Oferujemy między innymi audyty, przygotowanie pracodawców do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz Inspekcji Sanitarnej, a także pomagamy we wdrażaniu systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy. Szczegóły związane z doradztwem BHP i innymi usługami znajdą Państwo na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu!

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższego poziomu świadczonych usług przeprowadzamy również audyty wewnętrzne z zakresu bhp, czyli kontrolę warunków pracy.

Procedury określają wymagania z zakresu bezpieczeństwa, jakie należy spełnić, przygotowując oraz prowadząc prace na każdym stanowisku. Ich treść wynika z obowiązujących przepisów i zasad bhp, a także szczegółowych norm dotyczących maszyn, urządzeń, narzędzi, zabezpieczeń oraz wskazówek technologicznych dla różnych rodzajów prac.

W ramach współpracy przygotowujemy pracodawców do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej (w zakresie dotyczącym BHP) oraz reprezentujemy naszych Klientów
w czasie ich trwania.

Wszyscy pracownicy, bez względu na zajmowane stanowiska i pełnione funkcje, mają obowiązek zapoznania się z przepisami w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Jeżeli planujecie Państwo wdrożyć w swojej firmie system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy jesteśmy gotowi pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.

testtttt 111