Obsługa BHP firm

Nadzór i doradztwo BHP - kompleksowa obsługa firm w Krakowie

Szkolenia, które prowadzimy w zakresie BHP, pomocy przedmedycznej i ochrony przeciwpożarowej są jedynie fragmentem naszej szerokiej oferty. Zgodnie z przepisami każdy pracodawca powinien nie tylko przeszkolić pracowników, ale także zapewnić im bezpieczne i higieniczne warunki wykonywania obowiązków zawodowych. Wdrażaniem odpowiednich rozwiązań zajmują się specjaliści, którzy mogą zapewnić stałą obsługę BHP w miejscu pracy.

Nasza firma zapewnia również szereg usług związanych z nadzorem nad wykonywaniem procedur BHP. Oferta obsługi firm w zakresie BHP jest kompleksowa i sprawia, że pracodawca może mieć pewność co do tego, że jego firma spełnia wszelkie standardy BHP. Wśród proponowanych przez nas usług jest profesjonalne doradztwo BHP, oparte na aktualnie obowiązujących przepisach polskiego prawa oraz doświadczeniu pracujących u nas specjalistów w tej dziedzinie. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić każdemu zgłaszającemu się do nas przedsiębiorstwu znaczną poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Swoje usługi dopasowujemy do specyfiki danej branży oraz potrzeb klientów.

Pełna obsługa BHP firmy – dlaczego warto?

Skorzystanie ze stałej obsługi BHP firmy na zasadach outsourcingu może przynieść pracodawcy liczne korzyści. Przede wszystkim nie musi on tworzyć osobnego stanowiska dla specjalisty w dziedzinie BHP, dzięki czemu oszczędza koszty. Jest to dobry wybór szczególnie dla średniej wielkości firm, w których zatrudnianie takiego pracownika na etat byłoby po prostu nieopłacalne.

Outsourcing BHP, czyli obsługa świadczona przez zewnętrzną jednostkę pozwala dopasować zakres zlecanych usług do aktualnych potrzeb oraz zapewnia stały dostęp do specjalisty, który udzieli wszelkich istotnych informacji i zajmie się wdrożeniem niezbędnych zmian czy przeprowadzeniem wymaganych prawem audytów.

Obsługa BHP firm – co jeszcze oferujemy?

Ze względu na duże korzyści z powierzenia kwestii nadzoru nad BHP zewnętrznej firmie, coraz więcej podmiotów decyduje się na współpracę na zasadzie outsourcingu. Dzięki oddaniu tego zagadnienia w ręce fachowców otrzymują odpowiednią dla ich potrzeb pomoc oraz wymierne korzyści. Zachęcamy więc do nawiązywania współpracy z BHP-Proper! Oferujemy pełną obsługę BHP firmy, czyli między innymi audyty, przygotowanie pracodawców do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz Inspekcji Sanitarnej, a także pomagamy we wdrażaniu systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy. Szczegóły związane z doradztwem BHP i innymi usługami znajdą Państwo na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu!

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższego poziomu świadczonych usług przeprowadzamy również audyty wewnętrzne z zakresu bhp, czyli kontrolę warunków pracy.

Procedury określają wymagania z zakresu bezpieczeństwa, jakie należy spełnić, przygotowując oraz prowadząc prace na każdym stanowisku. Ich treść wynika z obowiązujących przepisów i zasad bhp, a także szczegółowych norm dotyczących maszyn, urządzeń, narzędzi, zabezpieczeń oraz wskazówek technologicznych dla różnych rodzajów prac.

W ramach współpracy przygotowujemy pracodawców do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej (w zakresie dotyczącym BHP) oraz reprezentujemy naszych Klientów
w czasie ich trwania.

Wszyscy pracownicy, bez względu na zajmowane stanowiska i pełnione funkcje, mają obowiązek zapoznania się z przepisami w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Jeżeli planujecie Państwo wdrożyć w swojej firmie system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy jesteśmy gotowi pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.

testtttt 111