Badania środowiska pracy

Badanie środowiska pracy

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że obsługa BHP to nie tylko szkolenia i kursy. Dobra firma specjalizująca się w bezpieczeństwie i higienie pracy oferuje kompleksowy zakres działań. Na pełne spektrum usług składają się również badania środowiska pracy i wykonywanie ekspertyz dotyczących styczności ze szkodliwymi warunkami środowiska pracy. Co to takiego środowisko pracy i czego dotyczą wspominanie ekspertyzy? W praktyce i ofercie firmy BHP Proper wyróżniamy:

Wszystkie powyższe działania wymagają czasu, dobrego przygotowania merytorycznego, jak i specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy przygotowani do wszystkich zadań.
eżeli mają Państwo wątpliwości lub chcą upewnić się, czy wszystkie zalecenia i obowiązki BHP w Państwa firmie zostały prawidłowo wdrożone, oferujemy usługi z zakresu audytu BHP. Nasi specjaliści pomogą określić stan faktyczny, a następnie przygotują rekomendacje i plan dalszych działań.

Kraków przeżywa okres intensywnego rozwoju i na ternie miasta i okolic powstają firmy o rozmaitych profilach działalności. Pomożemy Państwu wykonać odpowiednią dokumentację stanowiskową i określimy czynniki ryzyka. Wszystkie pomiary wykonujemy według najwyższych i powszechnie obowiązujących standardów. Zdajemy sobie sprawę, że ilość ustawowych obowiązków może wydawać się obciążająca nie tylko dla początkujących przedsiębiorców i dlatego doradzimy Państwu jak optymalnie przeprowadzić wszystkie niezbędne działania.

Odpowiednie oświetlenie jest czynnikiem mającym olbrzymi wpływ na jakość pracy i komfort widzenia pracowników.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2011 r.w sprawie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy Dz. U. Nr 33, poz. 166)

testtttt 111