Szkolenia BHP

Internetowe szkolenie wstępne BHP to kurs polecany firmom, które pomimo obostrzeń epidemicznych aktywnie rozwijają się, zatrudniając nowych pracowników. Przygotowaliśmy dla Państwa materiały instruktażowe (znajdujące się na platformie e-learningowej), z których możecie korzystać wszędzie oraz o dowolnej porze z dostępem w dniu zatrudnienia.

Obecnie prowadzenie kursów stacjonarnych jest wyjątkowo skomplikowane i często mało bezpieczne. Dlatego oferujemy Państwu szkolenia BHP online. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, które postawiła przed nami pandemia, stworzyliśmy internetowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które można ukończyć zdalnie, korzystając jedynie ze swojego komputera.

Zapraszamy na szkolenie okresowe BHP online. Nasza firma oferuje dostęp do różnorodnych kursów skierowanych m.in. do pracowników inżynieryjno-technicznych, przedstawicieli kadry kierowniczej oraz pracowników biurowych. Wszystkie szkolenia znajdujące się na naszej platformie są aktualizowane za każdym razem po wejściu w życie nowych przepisów. Zatem, korzystając z naszych kursów, poznacie Państwo najnowsze zalecenia i sprawdzone informacje, które ułatwią Wam zdobycie certyfikatu.

Szkolenie okresowe (także wstępne podczas epidemii) realizowane metodą samokształcenia kierowanego jest to forma szkolenia, w której pracownik samodzielnie uczy się z dostarczonych przez naszą firmę materiałów edukacyjnych. Przekazujemy Państwu informacje umożliwiające zdobycie lub uzupełnienie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach szkolenia możecie kontaktować się z naszymi szkoleniowcami za pośrednictwem poczty e-mail oraz telefonu komórkowego. Pracownicy BHP-Proper pomogą Wam zrozumieć poszczególne zagadnienia i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.


Kodeks Pracy oraz Rozporządzenie MGiP nakładają na pracodawców obowiązek zapewnienia nowym pracownikom szkolenia wstępnego BHP. Jeśli chcecie Państwo upewnić się, że Wasi współpracownicy zostaną przeszkoleni w praktyczny sposób: na podstawie aktualnych przepisów oraz obrazowych przykładów, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy mają nie tylko rozległą wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu informacji na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi eksperci prowadzą kursy dla specjalistów z różnych branż. To sprawia, że warto skorzystać z usług BHP-Proper!

Zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. Bardzo ważne są również szkolenia okresowe z zakresu BHP, którą to kwestię reguluje rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy oraz Kodeks Pracy. Mają one na celu zaktualizowanie oraz ugruntowanie ich wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie, a także zaznajomienie pracowników z nowymi rozwiązaniami techniczno-organizacyjnymi.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne szkolenia okresowe BHP, które przeprowadzamy zgodnie z aktualnymi przepisami. Wśród nich znajdują się szkolenia:

Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej jest przeznaczone dla pracowników wyznaczonych do zwalczania pożarów i przeprowadzania ewakuacji zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Pracy. Oferowane przez nas szkolenie przygotuje Państwa współpracowników do właściwego reagowania podczas pożaru, uświadomi ich, jak powstają pożary w miejscach pracy oraz co należy robić, by uniknąć tego typu niebezpiecznych sytuacji.

Organizujemy szkolenie rekomendowane dla pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zgodnie z wymogami Kp.

testtttt 111