Szkolenia BHP

Szkolenia BHP w Krakowie

Zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-21 (Dz. U. poz. 695) informujemy, że podczas stanu epidemii lub zagrożenia epidemiologicznego wszystkie szkolenia wstępne bhp przeprowadzamy w formie samokształcenia kierowanego (zdalnie - poczta elektroniczna/ online).

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy jest bardzo ważnym zagadnieniem, do którego odnosi się wiele przepisów w polskim prawie pracy. Każdy pracodawca powinien dołożyć wszelkich starań, by zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy, a także przeszkolenie w tym zakresie. Coraz więcej z nich decyduje się na zlecenie przeprowadzenia odpowiednich szkoleń firmie zewnętrznej. Jednym z podmiotów, które zajmują się realizowaniem szkoleń BHP jest nasza firma. Zatrudniamy specjalistów, którzy w sposób atrakcyjny i fachowy przekazują wiedzę dostosowaną do profilu zawodowego uczestników kursu.

Rodzaje przeprowadzanych przez nas szkoleń i kursów BHP

Nasza oferta jest bardzo szeroka, gdyż zależy nam na zapewnianiu kompleksowych usług wszystkim zgłaszającym się do nas podmiotom. Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia BHP dla pracodawców, kadry kierowniczej oraz pracowników. Wśród nich są szkolenia wstępne i okresowe, a także szkolenia z pierwszej pomocy i kursy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy także szkolenie metodą samokształcenia kierowanego. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie! Proponowane przez nas szkolenia w formie multimedialnej są atrakcyjne oraz w dużej mierze oparte na zagadnieniach praktycznych, co umożliwia uczestnikom uzyskanie najbardziej przydatnej wiedzy z zakresu BHP. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Internetowe szkolenie wstępne BHP to kurs polecany firmom, które pomimo obostrzeń epidemicznych aktywnie rozwijają się, zatrudniając nowych pracowników. Przygotowaliśmy dla Państwa materiały instruktażowe (znajdujące się na platformie e-learningowej), z których możecie korzystać wszędzie oraz o dowolnej porze z dostępem w dniu zatrudnienia.

Obecnie prowadzenie kursów stacjonarnych jest wyjątkowo skomplikowane i często mało bezpieczne. Dlatego oferujemy Państwu szkolenia BHP online. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, które postawiła przed nami pandemia, stworzyliśmy internetowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które można ukończyć zdalnie, korzystając jedynie ze swojego komputera.

Zapraszamy na szkolenie okresowe BHP online. Nasza firma oferuje dostęp do różnorodnych kursów skierowanych m.in. do pracowników inżynieryjno-technicznych, przedstawicieli kadry kierowniczej oraz pracowników biurowych. Wszystkie szkolenia znajdujące się na naszej platformie są aktualizowane za każdym razem po wejściu w życie nowych przepisów. Zatem, korzystając z naszych kursów, poznacie Państwo najnowsze zalecenia i sprawdzone informacje, które ułatwią Wam zdobycie certyfikatu.

Szkolenie okresowe (także wstępne podczas epidemii) realizowane metodą samokształcenia kierowanego jest to forma szkolenia, w której pracownik samodzielnie uczy się z dostarczonych przez naszą firmę materiałów edukacyjnych. Przekazujemy Państwu informacje umożliwiające zdobycie lub uzupełnienie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach szkolenia możecie kontaktować się z naszymi szkoleniowcami za pośrednictwem poczty e-mail oraz telefonu komórkowego. Pracownicy BHP-Proper pomogą Wam zrozumieć poszczególne zagadnienia i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.


Kodeks Pracy oraz Rozporządzenie MGiP nakładają na pracodawców obowiązek zapewnienia nowym pracownikom szkolenia wstępnego BHP. Jeśli chcecie Państwo upewnić się, że Wasi współpracownicy zostaną przeszkoleni w praktyczny sposób: na podstawie aktualnych przepisów oraz obrazowych przykładów, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy mają nie tylko rozległą wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu informacji na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi eksperci prowadzą kursy dla specjalistów z różnych branż. To sprawia, że warto skorzystać z usług BHP-Proper!

Zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. Bardzo ważne są również szkolenia okresowe z zakresu BHP, którą to kwestię reguluje rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy oraz Kodeks Pracy. Mają one na celu zaktualizowanie oraz ugruntowanie ich wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie, a także zaznajomienie pracowników z nowymi rozwiązaniami techniczno-organizacyjnymi.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne szkolenia okresowe BHP, które przeprowadzamy zgodnie z aktualnymi przepisami. Wśród nich znajdują się szkolenia:

Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej jest przeznaczone dla pracowników wyznaczonych do zwalczania pożarów i przeprowadzania ewakuacji zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Pracy. Oferowane przez nas szkolenie przygotuje Państwa współpracowników do właściwego reagowania podczas pożaru, uświadomi ich, jak powstają pożary w miejscach pracy oraz co należy robić, by uniknąć tego typu niebezpiecznych sytuacji.

Organizujemy szkolenie rekomendowane dla pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zgodnie z wymogami Kp.

testtttt 111