Szkolenie okresowe BHP online

Szkolenie okresowe BHP online

Zapraszamy na szkolenie okresowe BHP online. Nasza firma oferuje dostęp do różnorodnych kursów skierowanych m.in. do pracowników inżynieryjno-technicznych, przedstawicieli kadry kierowniczej oraz pracowników biurowych. Wszystkie szkolenia znajdujące się na naszej platformie są aktualizowane za każdym razem po wejściu w życie nowych przepisów. Zatem, korzystając z naszych kursów, poznacie Państwo najnowsze zalecenia i sprawdzone informacje, które ułatwią Wam zdobycie certyfikatu.

 

Po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi będziecie Państwo mogli przystąpić do egzaminu. Test znajduje się na końcu kursu i składa się z pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Jeśli uzyskacie pozytywny wynik, wystawimy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
Po opłaceniu wystawionej faktury przekazujemy zaświadczenia do firmy zlecającej szkolenie.

Co sprawia, że warto korzystać z naszego szkolenia okresowego BHP online?

Wykupując jedno z naszych szkoleń, zyskujecie Państwo dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdują się rozbudowane materiały szkoleniowe – urozmaicone załączonymi aktami prawnymi i zapadającymi w pamięć grafikami. Wszystkie informacje zostały opracowane na podstawie obowiązujących przepisów. Z materiałów edukacyjnych do kursu okresowego BHP online możecie Państwo uczyć się wszędzie – np. w zaciszu domowym. Są one dostępne przez 24h na dobę i na wybrany przez Państwa okres, więc możecie z nich korzystać w dowolnym czasie i porze dnia.

Szkolenia nigdy nie były przyjemniejsze

Doskonale wiemy, że szkolenia – będące nieraz pretekstem do oderwania się od pracowniczych obowiązków – są bardzo przyjemną częścią dnia spędzanego w biurze. Dzięki nam ten czas będzie jeszcze lepszy! Nie musicie Państwo wstawać z fotela, ponieważ wszystkie materiały znajdują się na internetowej platformie. Możecie więc pić kawę i jednocześnie zapoznawać się z materiałami.

Gwarantujemy, że szkolenia będą dla Państwa nie tylko komfortowe, ale również bardzo korzystne finansowo. Internetowa forma sprawia, że za szkolenie online zapłacicie Państwo mniej niż za kurs stacjonarny.

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się