Szkolenie okresowe BHP online

Szkolenia BHP przez Internet

Zapraszamy na okresowe szkolenia BHP przez Internet. Nasza firma oferuje dostęp do różnorodnych kursów skierowanych m.in. do pracowników inżynieryjno-technicznych, przedstawicieli kadry kierowniczej oraz pracowników biurowych. Wszystkie szkolenia znajdujące się na naszej platformie są aktualizowane za każdym razem po wejściu w życie nowych przepisów. Zatem, korzystając z naszych kursów, poznają Państwo najnowsze zalecenia i sprawdzone informacje, które ułatwią Wam zdobycie certyfikatu.

Zdalne szkolenia BHP cieszą się coraz większą popularnością. Miała na to wpływ sytuacja pandemiczna, która wymusiła przeprowadzanie niektórych formalności w formie on-line, ale nie tylko. Obecnie wielu pracowników jest zatrudnionych na umowę o telepracę, czyli wykonują swoje obowiązki zdalnie – zwykle z własnego domu. To sprawia, że firma może zatrudniać osoby mieszkające w różnych regionach Polski i za granicą. Zorganizowanie stacjonarnego szkolenia okresowego BHP byłoby w takiej sytuacji niezwykle skomplikowane logistycznie. Odbycie kursu w formie on-line, na przykład na naszej platformie e-learningowej, oszczędza czas i koszty, a może nieść ze sobą taką samą wartość merytoryczną, jak szkolenia prowadzone w siedzibie firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń BHP e-learningowych.

Szkolenia BHP – e-learning – dlaczego warto?

Zdalne szkolenia BHP to przede wszystkim solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi będziecie Państwo mogli przystąpić do egzaminu. Test znajduje się na końcu kursu i składa się z pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Jeśli uzyskacie pozytywny wynik, wystawimy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Po opłaceniu wystawionej faktury przekazujemy zaświadczenia do firmy zlecającej szkolenie.

Szkolenie okresowego BHP przez Internet – co można zyskać?

Wykupując jedno z naszych szkoleń, zyskują Państwo dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdują się rozbudowane materiały szkoleniowe – urozmaicone załączonymi aktami prawnymi i zapadającymi w pamięć grafikami. Wszystkie informacje zostały opracowane na podstawie obowiązujących przepisów. Z materiałów edukacyjnych do szkolenia BHP online mogą Państwo uczyć się wszędzie – np. w zaciszu domowym. Są one dostępne przez 24 h na dobę i na wybrany przez Państwa okres, więc możecie z nich korzystać w dowolnym czasie i porze dnia.

Zdalne szkolenia BHP nigdy nie były przyjemniejsze

Doskonale wiemy, że szkolenia – będące nieraz pretekstem do oderwania się od pracowniczych obowiązków – są bardzo przyjemną częścią dnia spędzanego w biurze. Dzięki nam ten czas będzie jeszcze lepszy! Nie musicie Państwo wstawać z fotela, ponieważ wszystkie materiały znajdują się na internetowej platformie. Możecie więc pić kawę i jednocześnie zapoznawać się z materiałami.

Gwarantujemy, że szkolenia będą dla Państwa nie tylko komfortowe, ale również bardzo korzystne finansowo. Internetowa forma sprawia, że za szkolenie online zapłacicie Państwo mniej niż za kurs stacjonarny.

Mają Państwo pytania dotyczące oferty? Zachęcamy do kontaktu z nami! Skontaktuj się