Szkolenia wstępne dla pracowników

Szkolenia wstępne BHP dla pracowników


Kodeks Pracy oraz Rozporządzenie MGiP nakładają na pracodawców obowiązek zapewnienia nowoprzyjętym pracownikom szkolenia wstępnego BHP. Jeśli więc chcą Państwo powierzyć przeprowadzenie tychże szkoleń w ręce profesjonalistów, zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. W swojej ofercie mamy szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Zatrudnieni u nas eksperci mają nie tylko rozległą wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Warto więc skorzystać z usług BHP-Proper!


Przeprowadzane przez nas szkolenia wstępne BHP dla pracowników przeznaczone są dla wszystkich grup zawodowych. Odbywają się one w dwóch formach:

  • stacjonarnego instruktażu ogólnego na terenie Państwa firmy (szkolenie grupowe),
  • zajęć organizowanych w naszej sali szkoleniowej (otwarte szkolenia indywidualne).


Dokładamy wszelkich starań, by nasze szkolenia były nie tylko fachowe, ale również atrakcyjne dla uczestników. Dlatego też proponujemy instruktaż w formie multimedialnej.

Zapraszamy na szkolenie wstępne w każdy poniedziałek o godz. 9:00 po wcześniejszym zgłoszeniu.  


BHP-Proper zapewni Państwa firmie również wsparcie w zakresie programu i realizacji instruktaży stanowiskowych BHP dla zatrudnianych pracowników.
Zachęcamy też do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz nawiązania z nami współpracy w innych obszarach naszej działalności. Oferujemy też m.in. szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz okresowe szkolenia BHP.


Wszystkie przeprowadzanie przez nas kursy BHP są dostosowane do specyfiki zawodowej uczestników, dzięki czemu w pełni odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się