Szkolenia wstępne dla pracowników

Szkolenia wstępne BHP


Kodeks Pracy oraz Rozporządzenie MGiP nakładają na pracodawców obowiązek zapewnienia nowym pracownikom szkolenia wstępnego BHP. Jeśli chcecie Państwo upewnić się, że Wasi współpracownicy zostaną przeszkoleni w praktyczny sposób: na podstawie aktualnych przepisów oraz obrazowych przykładów, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy mają nie tylko rozległą wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu informacji na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi eksperci prowadzą kursy dla specjalistów z różnych branż. To sprawia, że warto skorzystać z usług BHP-Proper!

Szkolenia wstępne BHP

Szkolenia wstępne BHP są przeznaczone dla wszystkich grup zawodowych i są dostępne w czterech wersjach. Oferujemy:

  • stacjonarny instruktaż ogólny na terenie Państwa firmy (szkolenie grupowe),
  • zajęcia organizowane w naszej sali szkoleniowej (otwarte szkolenia indywidualne),
  • instruktaż w formie multimedialnej, czyli szkolenie wstępne BHP online,
  • instruktaż w formie samokształcenia kierowanego z przesłaniem materiałów szkoleniowych.


Dokładamy wszelkich starań, by nasze szkolenia były nie tylko fachowe, ale również atrakcyjne, wygodne i przede wszystkim bezpieczne dla uczestników. Dlatego w dobie pandemii proponujemy odbycie instruktażu ogólnego w formie multimedialnej poprzez naszą platformę e-learningową lub w wariancie samokształcenia kierowanego (poprzez przesłanie materiałów szkoleniowych).

Znacznie więcej niż szkolenia wstępne

BHP-Proper zapewni Państwa firmie wsparcie w zakresie programu i realizacji instruktaży stanowiskowych BHP dla zatrudnianych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz nawiązania z nami współpracy w innych obszarach naszej działalności. Oferujemy też m.in. szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz okresowe szkolenia BHP.
Wszystkie przeprowadzane przez nas kursy BHP są dostosowane do specyfiki zawodowej uczestników, dzięki czemu w pełni odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się