Szkolenie BHP e-learning

Szkolenie BHP przez internet

Obecnie prowadzenie kursów stacjonarnych jest wyjątkowo skomplikowane i często mało bezpieczne. Dlatego oferujemy Państwu szkolenia BHP online. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, które postawiła przed nami pandemia, stworzyliśmy internetowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które można ukończyć zdalnie, korzystając jedynie ze swojego komputera.

 

E-learning BHP jest przeznaczony nie tylko dla osób obawiających się o swoje zdrowie, ale także dla tych z Państwa, którzy chcą zaoszczędzić czas, odbywając szkolenie w swoim mieszkaniu lub firmowym biurze. Uczestnicy kursu internetowego mogą liczyć na naszą pomoc w kwestiach merytorycznych oraz technicznych. Rozumiemy, że nie każdy potrafi korzystać z platform internetowych, dlatego do każdego szkolenia dołączamy szczegółową instrukcję postępowania, a w razie problemów pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym w instrukcji numerem telefonu.

W jaki sposób prowadzimy internetowe szkolenie BHP?

Materiały szkoleniowe obejmujące wszystkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy są zamieszczane na naszej internetowej platformie edukacyjnej. Żeby z niej korzystać, potrzebujecie Państwo komputera, dostępu do internetu, przeglądarki internetowej (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera) oraz słuchawek bądź głośników do odtwarzania dźwięku.

E-szkolenia BHP są dostępne w trzech językach: angielskim, polskim oraz ukraińskim, więc możecie Państwo wykupić kurs dla obcojęzycznych pracowników. Forma szkolenia oraz zakres materiałów są dobierane indywidualnie. Oferujemy m.in.

Wszystkie kursy dostępne na naszej platformie są zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z 27 lipca 2004 roku w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się